سفر به شهر نازنینِ نطنز، ۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۱ خورشیدی با جمعی از هم‌سفرانِ بسیار دوست‌داشتنی، نقطه آغاز  سفرهای گردشگری «خانه اردیبهشت اودلاجان» بود. و چه آغاز زیبایی. این سفر ما را مصمم‌تر کرد، حتما خواهیم کوشید هر یک از سفرها غنی‌تر و دلنشین‌تر ازسفر قبلی باشد.

در سفر نطنز، عزیزان اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نطنز قفل‌هایی از مکان‌های تاریخی باز کردند، که در یک سفر معمول گردشگری نصیب گردشگران نمی‌شد. در سوی دیگر ماجرا، چند نفر از اهالی اصیل نطنز ما را در تمام روز همراهی کردند و میزبانان محترم و مغتنمی بودند. آسمانِ خدا هم همراهی کرد و روز خوش آب‌وهوایی برای سفر هدیه کرد. و از همه این‌ها گذشته، هم‌سفران خوش‌فکر، فرهیخته و ایران‌دوست بودند که این سفر را حتما به یک خاطره خوب تبدیل کردند.

و چنین شد که این سفر تبدیل به آغاز ماجراهای آینده گردشگری «خانه اردیبهشت اودلاجان» شد. با جمع‌بندی تمام نظرات و ایده‌های هم‌سفران نطنز، دومین سفر را برنامه‌ریزی خواهیم‌کرد. بدین‌خاطر خواهش می‌کنیم عزیزان هم‌سفر نطنز نظر و نقد خود را در سایت موسسه اردیبهشت اودلاجان www.iacoo.ir برای ما بنویسند.

سپاسگزار همه عزیزان هم‌سفر هستیم.

1
0
لطفا اگر نظری دارید برای ما ارسال کنیدx