هیات انتخاب آثار دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم زمین

عصر روز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ خورشیدی آقایان شهاب‌الدین عادل، مزدک میررمضانی و فرزاد توحیدی از سوی دبیرخانه جشنواره به عنوان اعضای هیات انتخاب آثار دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم زمین معرفی شدند.

شهاب‌الدین عادل:
مستندساز، پژوهشگر و استاد سینما و عکاسی و عضو هیأت علمی دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است. وی کارشناسی سینما را  از دانشکده هنرهای دراماتیک اخذ و مقاطع ارشد و دکتری پژوهش هنررا از دانشگاه هنر دریافت کرده است. عادل طی سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ ریاست دانشکده سینما تئاتر را بر عهده داشت و از سال ۱۳۹۷ نیز این سمت را عهده‌دار است. او از اعضای هیأت مؤسس انجمن مدرسان سینمای ایران و انجمن عکاسان سینمای ایران، و عضو انجمن مستندسازان سینمای ایران بوده و تاکنون چندین نمایشگاه عکس انفرادی و گروهی برگزار کرده‌ است.

فرزاد توحیدی:
مستند ساز و پژوهشگر که از سال ۵۹ به عنوان تدوین‌گر کار خود را آغاز کرد. اولین مستند خود را در سال ۷۱ ساخته و تاکنون مستندهای بسیاری در تلویزیون و خارج از آن ساخته و جوایز متعددی را دریافت نموده است. وی به عنوان مستندساز با یونیسف، یونسکو و unfpa پروژه‌های زیادی را کار کرده است. توحیدی سابقه عضویت در هیأت مدیره انجمن مستندسازان را داشته و از مدیران شبکه نمایش «هاشور» است.

مزدک میررمضانی:
مزدک میررمضانی، کارشناس ارشد مدیریت و سیاستگذاری محیط زیست از دانشگاه واخنینگن هلند، کارشناس، مشاور و فعال مدنی محیط زیست و توسعه پایدار.
او بیش از شانزده سال فعالیت در حوزه خدمات آموزشی، کارشناسی و مشاوره در پروژه‌های ارزیابی اثرات و ارتقاء وضعیت محیط زیستی در طرح‌های صنعتی، توسعه شهری، گردشگری و کشاورزی را دارد. علاوه بر آن، مدیریت چند پروژه فیلم‌سازی با موضوع توسعه پایدار با همکاری UNDP هم در کارنامه دارد.
میررمضانی مدیر بین‌الملل دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم زمین است.

فرهاد توحیدی
0
لطفا اگر نظری دارید برای ما ارسال کنیدx